Noskaidro pasūtījuma statusu

Lai izsekotu pasūtījumu, lūdzu, ievadiet savu pasūtījuma ID zemāk esošajā lodziņā un nospiediet pogu "Track". Kods tika dots jums uz jūsu kvīts un apstiprinājuma e-pastā, kuru jums vajadzēja saņemt.

Pasūtījuma saņemšana veikalā

Pēc pasūtījuma apstiprinājuma un rēķina saņemšanas apmaksājiet to internetbankā, ar bankas pārskaitījumu vai uz vietas veikalā ar skaidru naudu vai bankas karti, kā arī veikalā piedāvājam ērti un ātri noformēt preci līzingā.

Adrese: Jelgava, Rūpniecības iela 37A, LV-3008
Klientu konsultants: +371 22 322 088
Veikals: +371 22 331 868
Grāmatvedība: +371 27 106 807

Veikala darba laiks

Pirmdiena:9:00 – 18:00
Otradiena:9:00 – 18:00
Trešdiena:9:00 – 18:00
Ceturdiena:9:00 – 18:00
Piektdiena:9:00 – 18:00
Sestdiena:10:00 – 13:00
Svētdiena:Slēgts

Pasūtījumu piegādes iespējas:
– Omniva pakomāts: Pasūtījumu piegādes veids pieejams pasūtījumiem kuru kopējais svars nepārsniedz 30kg un izmēru (GxPxA) 64cm x 38cm x 39cm pasūtījums tiek piegādātas uz jūsu izvēlēto pakomatu visā Latvijas teritorijā.
– Omniva kurjers: Pasūtījuma piegādes veids piemērots pasūtījumiem kuru kopējais izmērs vai svars pārsniedz pakomātos pieļaujamo. Pasūtījums tiek piegādāts uz jūsu norādīto adresi Jums vēlamajā laikā.
– DPD kurjers: Pasūtījuma piegāde līdz Jūsu māju vai uzņēmuma durvīm.
– Latvijas pasts: Pasūtījuma piegāde tiek veikta uz pasūtījumā norādīto pasta nodaļu.
– Veikala kurjers: Pasūtījumu piegāde tiek veikta līdz jūsu nama vai uzņēmuma durvīm, kā arī tiek palīdzēts uznest, aiznest un uzstādīt iegādāto iekārtu vai tehniku.

Pasūtījumu piegāde ārpus Latvijas teritorijas:
– Pasūtījumu piegāde Eiropas savienībā tiek nodrošināta sadarbībā ar SIA OMNIVA kurjerdienestu vai citu SIA ZEMGALI piesaistītu loģistikas kompāniju.
– Pasūtījuma maksa Eiropas savienībā atkarīga no pasūtījuma svara, izmēra un pasūtījuma galamērķa valsts.

Piegādes maksa:
-Izvēloties piegādi ar pakomātu tiek ieturēta fiksētā sūtījuma maksa neatkarīgi no pasūtījuma svara, summas vai izmēriem.
-Pasūtījumu piegādi veicot ar kurjeru kompāniju starpniecību pasūtījuma maksa tiek aprēķināta, balstoties uz pasūtījuma svaru un izmēru. Pasūtījumiem virs 5 000 Eur piegādes maksa visā Latvijas teritorijā ir bez maksas.

Uzmanību: Lielgabarīta preču, kā piemēram auto pacēlāju, montāžas un balansēšanas iekārtu, mauriņa traktoru un citu lielizmēra preču piegāde tiek nodrošināta ar veikala kurjeru. Preces piegādes brīdī nepieciešamības gadījumā konsultants apmāca un atbild uz dažādiem jautājumiem saistībā ar iegādātās tehnikas darbību un lietošanas ieteikumiem. Preču piegādes maksa tiek aprēķināta pēc fiksēta tarifa un balstīta uz nobraukto kilometru skaitu neatkarīgi no piegādājamās preces svara vai izmēriem.