Smilšpapīra paliktnis ar adapteri 125mm, M14 (ES203125-A)
View cart “Sanding Plate with Hook and Loop | Ø 100 mm | for BGS 9259 (9259-3)” has been added to your cart.
Padas švitriniam popieriui su adapteriu 125mm
M14 (ES203125-A)
Palielināt attēlu
Smilšpapīra paliktnis ar adapteri 125mm, M14 (ES203125-A) - Slīpēšanas palikņi ar lipekli par labu cenu salidzini kurpirkt.
Preces kods: ZEM-ES203125-A Preces garantija: 24 mēneši Category: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Skatītākās preces kategorijā: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Guminis padas su kotu 125 mm (08314)
Add to cart
RUBBER DISC (SCREW) 125MM (08450)
Add to cart
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (08318)
Backing Pad W /Velcro and Shank 125mm
Backing Pad W /Velcro and Shank 125mm, M14 (08316)
ROTOFLEX PROFI 125MM  (08300)
ROTOFLEX PROFI 125MM (08300)
Hook and Loop Pad for BGS 3291 | Ø 50 mm (3291-50)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]