1″ Dr.Sliding T-Bar 550mm (SN2302-550)
View cart “Sliding Adaptor for Extension Bars | external square 20 mm (3/4″) (263-1)” has been added to your cart.
Palielināt attēlu
1″ Dr.Sliding T-Bar 550mm (SN2302-550) - Muciņatslēga ar pārvietojamu turētāju par labu cenu salidzini kurpirkt.
Skatītākās preces kategorijā: Muciņatslēga ar pārvietojamu turētāju
Sliding Handle | external square 25 mm (1") (375)
Add to cart
Sliding T-Bar 1/4"x125mm (Н3716)
Add to cart
Sliding T-bar 3/4" 450MM (53710)
Sliding T-Bar 3/4"x500mm (Н3729)
Sliding Handle | external square 20 mm (3/4") (263)
3/8" Dr.Sliding T-Bar 198 mm (YT-3840)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]