1″ Dr.Sliding T-Bar 660 mm (SN2302-660)
Palielināt attēlu
1″ Dr.Sliding T-Bar 660 mm (SN2302-660) - Muciņatslēga ar pārvietojamu turētāju par labu cenu salidzini kurpirkt.
Skatītākās preces kategorijā: Muciņatslēga ar pārvietojamu turētāju
Sliding Handle | external square 20 mm (3/4") (263)
Add to cart
Sliding T-Bar 1/2"x300mm (Н3718)
Add to cart
Sliding Handle | external square 12.5 mm (1/2") (273)
Sliding T-Bar CR-V
Sliding T-Bar CR-V, 1/4″, 152 mm (YT-1426)
1" Dr.Sliding T-Bar 550mm (SN2302-550)
Sliding T-Bar 1/2"
Sliding T-Bar 1/2″, 300 mm (EW-4526)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]