T-shaped handle | square 6.3 mm (1/4 “) | 380 mm (H3120357-380)
Palielināt attēlu
T-shaped handle | square 6.3 mm (1/4 “) | 380 mm (H3120357-380) - T tipa atslēgas par labu cenu salidzini kurpirkt.
Preces kods: ZEM-H3120357-380 Preces garantija: 24 mēneši Category: T tipa atslēgas
Skatītākās preces kategorijā: T tipa atslēgas
Socket Set with T-Handle | 6 - 14 mm | 9 pcs. (7801)
Add to cart
T-Type Socket Wrench 190MM/10MM (56780)
Add to cart
Socket with T-Handle
Socket with T-Handle, Hexagon | 9 mm (7809)
T-Handle | external square 10 mm (3/8") | 230 mm (7802)
T-Handle | external square 6.3 mm (1/4") | 230 mm (7800)
T-Handle | tilt square 12.5 mm (1/2") | 230 mm (7805-1)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]