Galvutė ilga šešiakampė 1/2″, 17 mm (VG-17MSKD-6PT)
View cart “1/2″ Deep Socket “Pro Torque®”, 28 mm (10568)” has been added to your cart.
Galvutė ilga šešiakampė 1/2"
17 mm (VG-17MSKD-6PT)
Palielināt attēlu
Galvutė ilga šešiakampė 1/2″, 17 mm (VG-17MSKD-6PT) - 1/2" Muciņas par labu cenu salidzini kurpirkt.
Preces kods: ZEM-VG-17MSKD-6PT Preces garantija: 24 mēneši Category: 1/2" Muciņas
Skatītākās preces kategorijā: 1/2" Muciņas
Socket
Socket, Hexagon, deep| 12.5 mm (1/2″) Drive| 24 mm (10564)
Add to cart
Deep Socket "Pro Torque®" 1/2"
Deep Socket “Pro Torque®” 1/2″, 12 mm (10552)
Add to cart
Deep Socket "Pro Torque®" 1/2"
Deep Socket “Pro Torque®” 1/2″, 21 mm (10561)
1/2" Deep Socket "Pro Torque®"
1/2″ Deep Socket “Pro Torque®”, 28 mm (10568)
Socket
Socket, 12-point | 12.5 mm (1/2″) Drive | 26 mm (10626)
Deep Socket “Pro Torque®” 1/2″, 20 mm (10560)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]