Galvutė ilga šešiakampė 1/2″, 27 mm (VG-27MSKD-6PT)
View cart “Socket, 12-point | 12.5 mm (1/2″) Drive | 10 mm (10630)” has been added to your cart.
Galvutė ilga šešiakampė 1/2"
27 mm (VG-27MSKD-6PT)
Palielināt attēlu
Galvutė ilga šešiakampė 1/2″, 27 mm (VG-27MSKD-6PT) - 1/2" Muciņas par labu cenu salidzini kurpirkt.
Preces kods: ZEM-VG-27MSKD-6PT Preces garantija: 24 mēneši Category: 1/2" Muciņas
Skatītākās preces kategorijā: 1/2" Muciņas
Socket
Socket, 12-point | 12.5 mm (1/2″) Drive | 26 mm (10626)
Add to cart
Socket
Socket, Hexagon, deep | 12.5 mm (1/2″) Drive | 13 mm (10553)
Add to cart
Socket, Hexagon, deep | 12.5 mm (1/2″) Drive | 11 mm (10551)
Socket, 12-point | 12.5 mm (1/2″) drive | 9 mm (10629)
Socket, Hexagon, deep | 12.5 mm (1/2″) drive | 17 mm (10557)
Socket, 12-point | 12.5 mm (1/2″) Drive | 8 mm (10628)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]