All Purpose Key (ES015005)
All Purpose Key (ES015005)
Palielināt attēlu
All Purpose Key (ES015005)
All Purpose Key (ES015005) - Speciālie skrūvgrieži par labu cenu salidzini kurpirkt.
Preces kods: ZEM-ES015005 Preces garantija: 24 mēneši Category: Speciālie skrūvgrieži
atgriešana
  • Description
  • Piegādes informācija
Description
Product description
Essential kit for every installer and maintenance technician!
Key made of excellent tool steel
Small size – it fits in any pocket
Material: ZnAl alloy chrome-plated
TECHNICAL DATA:
With a screwdriver tip with a flat profile of 1.0 x 7 mm and a cross PH2
With adapter for 1/4 “screwdriver bits with safety chain
Additional ¼ “screwdriver holder in one arm
Overall length of the arm: 90 mm
Skatītākās preces kategorijā: Speciālie skrūvgrieži
Universal Switchboard Key (9803)
Add to cart
Offset Screwdriver Attachment for Drills | 10 pcs. (20801)
Add to cart
Special Screwdriver Set | 2 pcs. (7952)
Universal Switchboard Key "SuBMaker Quadro 10 in 1" (1469)
Hose Clamp Screwdriver | external square 6.3 mm (1/4") | 500 mm (7824)
Screwdriver Set with interchangeable Blades | 11 pcs. (7988)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]