Antgalis Spline M5 x 75 mm ilgio (H3933-75M5)
View cart “Bit | length 80 mm | 14 mm drive | T-Star (for Torx) T70 (4581)” has been added to your cart.
Palielināt attēlu
Antgalis Spline M5 x 75 mm ilgio (H3933-75M5) - Bits 3/8 ( single ) par labu cenu salidzini kurpirkt.
Preces kods: ZEM-H3933-75M5 Preces garantija: 24 mēneši Category: Bits 3/8 ( single )
Skatītākās preces kategorijā: Bits 3/8 ( single )
Bit | 10 mm (3/8") drive | Cross Slot PH3 (4602)
Add to cart
Bit | length 75 mm | 10 mm (3/8") drive | T-Star (for Torx) T45 (4573)
Add to cart
Bit | 10 mm (3/8") drive | Slot SL 8 mm (4599)
Bit | length 75 mm | 10 mm (3/8") drive | T-Star (for Torx) T50 (4574)
Bit | length 75 mm | 10 mm (3/8") drive | T-Star (for Torx) T30 (4571)
Bit | length 80 mm | 14 mm drive | T-Star (for Torx) T70 (4581)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]