Plastic Backing Pad W /Velcro and adaptor, 125mm, M14 (ES202125)
View cart “Guminis padas su kotu 125 mm (08314)” has been added to your cart.
Plastic Backing Pad W /Velcro and adaptor
125mm
M14 (ES202125)
Palielināt attēlu
Plastic Backing Pad W /Velcro and adaptor, 125mm, M14 (ES202125) - Slīpēšanas palikņi ar lipekli par labu cenu salidzini kurpirkt.
Preces kods: ZEM-ES202125 Preces garantija: 24 mēneši Category: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
atgriešana
  • Description
  • Piegādes informācija
Description
Dimensions – 125 mm
Fixing – M14x2
Adapter for drill included
advantage of the disk is its thickness and flexibility,
easy grinding
Velcro allows quick change of sponges. PULLEY VELCRO OR FELT
Skatītākās preces kategorijā: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Padas velcro su šarnyriniu kampu 125mm "Profil" (08350)
Add to cart
Hook and Loop Pad for BGS 3291 | Ø 50 mm (3291-50)
Add to cart
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (ES203125)
Sanding Plate with Hook and Loop | Ø 100 mm | for BGS 9259 (9259-3)
RUBBER DISC FOR ANGLE GRINDER WITH VELCRO 125MM (08500)
Guminis padas su kotu 125 mm (08314)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]