Plastic Backing Pad W /Velcro and adaptor, 125mm, M14 (ES202125)
View cart “Rubber Backing Disc | Ø 125 mm (3074)” has been added to your cart.
Plastic Backing Pad W /Velcro and adaptor
125mm
M14 (ES202125)
Palielināt attēlu
Plastic Backing Pad W /Velcro and adaptor, 125mm, M14 (ES202125) - Slīpēšanas palikņi ar lipekli par labu cenu salidzini kurpirkt.
Preces kods: ZEM-ES202125 Preces garantija: 24 mēneši Category: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
atgriešana
  • Description
  • Piegādes informācija
Description
Dimensions – 125 mm
Fixing – M14x2
Adapter for drill included
advantage of the disk is its thickness and flexibility,
easy grinding
Velcro allows quick change of sponges. PULLEY VELCRO OR FELT
Skatītākās preces kategorijā: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (ES203125)
Add to cart
Rubber Backing Disc | Ø 125 mm (3074)
Add to cart
RUBBER DISC FOR ANGLE GRINDER WITH VELCRO 125MM (08500)
RUBBER DISC FOR ANGLE GRINDER WITH VELCRO 125MM (08511)
Hook and Loop Pad for BGS 3290 / 8688 | Ø 150 mm (3290-1)
Hook and Loop Pad for BGS 3290
Hook and Loop Pad for BGS 3290, 8688 | Ø 152 mm (8688-23)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]