Plastic Backing Pad W /Velcro and adaptor, 125mm, M14 (ES202125)
View cart “Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (08318)” has been added to your cart.
Plastic Backing Pad W /Velcro and adaptor
125mm
M14 (ES202125)
Palielināt attēlu
Plastic Backing Pad W /Velcro and adaptor, 125mm, M14 (ES202125) - Slīpēšanas palikņi ar lipekli par labu cenu salidzini kurpirkt.
Preces kods: ZEM-ES202125 Preces garantija: 24 mēneši Category: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
atgriešana
  • Description
  • Piegādes informācija
Description
Dimensions – 125 mm
Fixing – M14x2
Adapter for drill included
advantage of the disk is its thickness and flexibility,
easy grinding
Velcro allows quick change of sponges. PULLEY VELCRO OR FELT
Skatītākās preces kategorijā: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Rotary Backing Plate Ø 25-50-75 mm | 3 pcs (RBP3)
Add to cart
Rubber Backing Disc | Ø 125 mm (3074)
Add to cart
Ø 50 mm Velcro Pad for BGS 3291 (3291-70)
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (08318)
Sanding Plate with Hook and Loop | Ø 100 mm | for BGS 9259 (9259-3)
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (ES203125)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]