Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (ES203125)
View cart “ROTOFLEX PROFI 125MM (08300)” has been added to your cart.
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm
M14 (ES203125)
Palielināt attēlu
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (ES203125) - Slīpēšanas palikņi ar lipekli par labu cenu salidzini kurpirkt.
Preces kods: ZEM-ES203125 Preces garantija: 24 mēneši Category: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Skatītākās preces kategorijā: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Sanding Plate with Hook and Loop | Ø 100 mm | for BGS 9259 (9259-3)
Add to cart
Hook and Loop Pad for BGS 3290
Hook and Loop Pad for BGS 3290, 8688 | Ø 152 mm (8688-23)
Add to cart
RUBBER DISC FOR ANGLE GRINDER WITH VELCRO 150MM (08510)
RUBBER DISC FOR ANGLE GRINDER WITH VELCRO 125MM (08500)
POLISHING FELT DISC 150MM (08520)
Plastic Backing Pad W /Velcro and adaptor
Plastic Backing Pad W /Velcro and adaptor, 125mm, M14 (ES202125)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]