Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (ES203125)
View cart “RUBBER DISC FOR ANGLE GRINDER WITH VELCRO 125MM (08511)” has been added to your cart.
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm
M14 (ES203125)
Palielināt attēlu
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (ES203125) - Slīpēšanas palikņi ar lipekli par labu cenu salidzini kurpirkt.
Preces kods: ZEM-ES203125 Preces garantija: 24 mēneši Category: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Skatītākās preces kategorijā: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Rubber Backing Disc | Ø 125 mm (3074)
Add to cart
Hook and Loop Pad for BGS 3291 | Ø 50 mm (3291-50)
Add to cart
RUBBER DISC WITH VELCRO 150MM  (08410)
Sanding Plate with Hook and Loop | Ø 100 mm | for BGS 9259 (9259-3)
Guminis padas su kotu 125 mm (08314)
Backing Pad W /Velcro 125mm
Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (08315)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]