Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (ES203125)
View cart “Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (08318)” has been added to your cart.
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm
M14 (ES203125)
Palielināt attēlu
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (ES203125) - Slīpēšanas palikņi ar lipekli par labu cenu salidzini kurpirkt.
Preces kods: ZEM-ES203125 Preces garantija: 24 mēneši Category: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Skatītākās preces kategorijā: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Ø 50 mm Velcro Pad for BGS 3291 (3291-70)
Add to cart
Plastic Backing Pad W /Velcro and adaptor
Plastic Backing Pad W /Velcro and adaptor, 125mm, M14 (ES202125)
Add to cart
Sanding Plate with Velcro 80 mm for BGS 9259 (9259-5)
RUBBER DISC (SCREW) 125MM (08450)
Hook and Loop Pad for BGS 3290
Hook and Loop Pad for BGS 3290, 8688 | Ø 152 mm (8688-23)
Velcro padding material 125mm (08521)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]