Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (ES203125)
View cart “Hook and Loop Pad for BGS 3290 / 8688 | Ø 150 mm (3290-1)” has been added to your cart.
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm
M14 (ES203125)
Palielināt attēlu
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (ES203125) - Slīpēšanas palikņi ar lipekli par labu cenu salidzini kurpirkt.
Preces kods: ZEM-ES203125 Preces garantija: 24 mēneši Category: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Skatītākās preces kategorijā: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Backing Pad W /Velcro and Shank 125mm
Backing Pad W /Velcro and Shank 125mm, M14 (08316)
Add to cart
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (08318)
Add to cart
Šlifavimo ir poliravimo rinkinys 125 mm
Slīpēšanas un pulēšanas komplekts 125 mm, 6 vnt (8592V)
Padas velcro su šarnyriniu kampu 125mm "Profil" (08350)
DISC FOR AIR SANDER 150MM (81115)
Hook and Loop Pad for BGS 3290
Hook and Loop Pad for BGS 3290, 8688 | Ø 152 mm (8688-23)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]