Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (ES203125)
View cart “RUBBER DISC (SCREW) 125MM (08450)” has been added to your cart.
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm
M14 (ES203125)
Palielināt attēlu
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (ES203125) - Slīpēšanas palikņi ar lipekli par labu cenu salidzini kurpirkt.
Preces kods: ZEM-ES203125 Preces garantija: 24 mēneši Category: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Skatītākās preces kategorijā: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Guminis padas su kotu 125 mm (08314)
Add to cart
RUBBER DISC FOR ANGLE GRINDER WITH VELCRO 125MM (08500)
Add to cart
Rubber Backing Disc | Ø 125 mm (3074)
DISC FOR AIR SANDER 150MM (81115)
POLISHING FELT DISC 150MM (08520)
Padas velcro su šarnyriniu kampu 125mm "Profil" (08350)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]