Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (ES203125)
View cart “RUBBER DISC FOR ANGLE GRINDER WITH VELCRO 150MM (08510)” has been added to your cart.
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm
M14 (ES203125)
Palielināt attēlu
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (ES203125) - Slīpēšanas palikņi ar lipekli par labu cenu salidzini kurpirkt.
Preces kods: ZEM-ES203125 Preces garantija: 24 mēneši Category: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Skatītākās preces kategorijā: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Ø 50 mm Velcro Pad for BGS 3291 (3291-70)
Add to cart
Backing Pad W /Velcro 125mm
Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (08315)
Add to cart
RUBBER DISC FOR ANGLE GRINDER WITH VELCRO 150MM (08510)
Sanding Plate with Velcro 80 mm for BGS 9259 (9259-5)
POLISHING FELT DISC 150MM (08520)
ROTOFLEX PROFI 125MM  (08300)
ROTOFLEX PROFI 125MM (08300)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]