Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (ES203125)
View cart “POLISHING FELT DISC 150MM (08520)” has been added to your cart.
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm
M14 (ES203125)
Palielināt attēlu
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (ES203125) - Slīpēšanas palikņi ar lipekli par labu cenu salidzini kurpirkt.
Preces kods: ZEM-ES203125 Preces garantija: 24 mēneši Category: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Skatītākās preces kategorijā: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
RUBBER DISC (SCREW) 125MM (08450)
Add to cart
DISC FOR AIR SANDER 150MM (81115)
Add to cart
Ø 30 mm Velcro Pad for BGS 3291 (3291-30)
RUBBER DISC FOR ANGLE GRINDER WITH VELCRO 150MM (08510)
Plastic Backing Pad W /Velcro and adaptor
Plastic Backing Pad W /Velcro and adaptor, 125mm, M14 (ES202125)
Sanding Plate with Velcro 80 mm for BGS 9259 (9259-5)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]