Smilšpapīra paliktnis ar adapteri 125mm, M14 (ES203125-A)
View cart “DISC FOR AIR SANDER 150MM (81115)” has been added to your cart.
Padas švitriniam popieriui su adapteriu 125mm
M14 (ES203125-A)
Palielināt attēlu
Smilšpapīra paliktnis ar adapteri 125mm, M14 (ES203125-A) - Slīpēšanas palikņi ar lipekli par labu cenu salidzini kurpirkt.
Preces kods: ZEM-ES203125-A Preces garantija: 24 mēneši Category: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Skatītākās preces kategorijā: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
RUBBER DISC (SCREW) 125MM (08450)
Add to cart
Ø 50 mm Velcro Pad for BGS 3291 (3291-70)
Add to cart
Sanding Plate with Velcro 80 mm for BGS 9259 (9259-5)
Velcro padding material 125mm (08521)
Šlifavimo ir poliravimo rinkinys 125 mm
Slīpēšanas un pulēšanas komplekts 125 mm, 6 vnt (8592V)
RUBBER DISC FOR ANGLE GRINDER WITH VELCRO 125MM (08511)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]