Smilšpapīra paliktnis ar adapteri 125mm, M14 (ES203125-A)
View cart “Rotary Backing Plate Ø 25-50-75 mm | 3 pcs (RBP3)” has been added to your cart.
Padas švitriniam popieriui su adapteriu 125mm
M14 (ES203125-A)
Palielināt attēlu
Smilšpapīra paliktnis ar adapteri 125mm, M14 (ES203125-A) - Slīpēšanas palikņi ar lipekli par labu cenu salidzini kurpirkt.
Preces kods: ZEM-ES203125-A Preces garantija: 24 mēneši Category: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Skatītākās preces kategorijā: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (ES203125)
Add to cart
RUBBER DISC WITH VELCRO 150MM  (08410)
Add to cart
RUBBER DISC FOR ANGLE GRINDER WITH VELCRO 125MM (08500)
ROTOFLEX PROFI 125MM  (08300)
ROTOFLEX PROFI 125MM (08300)
RUBBER DISC FOR ANGLE GRINDER WITH VELCRO 150MM (08510)
Plastic Backing Pad W /Velcro and adaptor
Plastic Backing Pad W /Velcro and adaptor, 125mm, M14 (ES202125)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]