Mehāniskais krautņotājs 400kg – STP-MPF-A-400-1.2
Palielināt attēlu
Mehāniskais krautņotājs 400kg – STP-MPF-A-400-1.2 - Krautņotāji par labu cenu salidzini kurpirkt.
Preces kods: 9009970015275 Preces garantija: 24 mēneši Category: Krautņotāji
atgriešana
  • Description
  • Piegādes informācija
Description
Stable lifting of loads up to 400 kg
Maximum platform height 1.2 meters
comfortable lifting with foot pedal, stepless lowering via rotary lever
Easily removable platform
EAN Code 9009970015275
model STP-MPF-A-400-1.2
Maximum capacity 400 kg
Maximum platform height 1,200 mm
Minimum platform height 85 mm
castors Ø120
Lastrollen Ø75
Platform (width x length) 580 x 650 mm
fork width 105 mm
fork length 650 mm
Width over forks 550 mm
overall length 1,050 mm
mast height 1,475 mm