1″ Dr.Sliding T-Bar 550mm (SN2302-550)
View cart “Sliding T-bar 3/4″ 450MM (53710)” has been added to your cart.
Palielināt attēlu
1″ Dr.Sliding T-Bar 550mm (SN2302-550) - Muciņatslēga ar pārvietojamu turētāju par labu cenu salidzini kurpirkt.
Skatītākās preces kategorijā: Muciņatslēga ar pārvietojamu turētāju
Sliding Handle | external square 12.5 mm (1/2") (273)
Add to cart
Sliding T-Bar 3/4"
Sliding T-Bar 3/4″, 450 mm (ESEW-4525)
Add to cart
Sliding Handle | external square 25 mm (1") (375)
Sliding Adaptor for Extension Bars | external square 20 mm (3/4") (263-1)
SLIDING T BAR 3/4"x500MM (YT-1350)
1/2" driver sliding T bar with knurling handle (JD003512)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]