1″ Dr.Sliding T-Bar 550mm (SN2302-550)
View cart “1/2″ driver sliding T bar with knurling handle (JD003512)” has been added to your cart.
Palielināt attēlu
1″ Dr.Sliding T-Bar 550mm (SN2302-550) - Muciņatslēga ar pārvietojamu turētāju par labu cenu salidzini kurpirkt.
Skatītākās preces kategorijā: Muciņatslēga ar pārvietojamu turētāju
Sliding T-Bar CR-V
Sliding T-Bar CR-V, 1/4″, 152 mm (YT-1426)
Add to cart
Sliding Handle | external square 25 mm (1") (375)
Add to cart
Sliding Handle | external square 12.5 mm (1/2") (273)
Sliding T-Bar 3/4"x500mm (Н3729)
Sliding T-Bar 3/4"
Sliding T-Bar 3/4″, 450 mm (ESEW-4525)
Sliding T-Bar 1/2"
Sliding T-Bar 1/2″, 250 mm (EW-4525)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]