Plastic Backing Pad W /Velcro and adaptor, 125mm, M14 (ES202125)
View cart “Sanding Plate with Velcro 80 mm for BGS 9259 (9259-5)” has been added to your cart.
Plastic Backing Pad W /Velcro and adaptor
125mm
M14 (ES202125)
Palielināt attēlu
Plastic Backing Pad W /Velcro and adaptor, 125mm, M14 (ES202125) - Slīpēšanas palikņi ar lipekli par labu cenu salidzini kurpirkt.
Preces kods: ZEM-ES202125 Preces garantija: 24 mēneši Category: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
atgriešana
  • Description
  • Piegādes informācija
Description
Dimensions – 125 mm
Fixing – M14x2
Adapter for drill included
advantage of the disk is its thickness and flexibility,
easy grinding
Velcro allows quick change of sponges. PULLEY VELCRO OR FELT
Skatītākās preces kategorijā: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Velcro padding material 125mm (08521)
Add to cart
RUBBER DISC (SCREW) 125MM (08450)
Add to cart
Ø 50 mm Velcro Pad for BGS 3291 (3291-70)
RUBBER DISC WITH VELCRO 150MM  (08410)
Hook and Loop Pad for BGS 3290 / 8688 | Ø 150 mm (3290-1)
POLISHING FELT DISC 150MM (08520)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]