Smilšpapīra paliktnis ar adapteri 125mm, M14 (ES203125-A)
Padas švitriniam popieriui su adapteriu 125mm
M14 (ES203125-A)
Palielināt attēlu
Smilšpapīra paliktnis ar adapteri 125mm, M14 (ES203125-A) - Slīpēšanas palikņi ar lipekli par labu cenu salidzini kurpirkt.
Preces kods: ZEM-ES203125-A Preces garantija: 24 mēneši Category: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Skatītākās preces kategorijā: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Guminis padas su kotu 125 mm (08314)
Add to cart
Backing Pad W /Velcro 125mm
Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (08315)
Add to cart
Sanding Plate with Hook and Loop | Ø 100 mm | for BGS 9259 (9259-3)
Padas velcro su šarnyriniu kampu 125mm "Profil" (08350)
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (ES203125)
Hook and Loop Pad for BGS 3291 | Ø 50 mm (3291-50)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]