Smilšpapīra paliktnis ar adapteri 125mm, M14 (ES203125-A)
View cart “Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (08318)” has been added to your cart.
Padas švitriniam popieriui su adapteriu 125mm
M14 (ES203125-A)
Palielināt attēlu
Smilšpapīra paliktnis ar adapteri 125mm, M14 (ES203125-A) - Slīpēšanas palikņi ar lipekli par labu cenu salidzini kurpirkt.
Preces kods: ZEM-ES203125-A Preces garantija: 24 mēneši Category: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Skatītākās preces kategorijā: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Velcro padding material 125mm (08521)
Add to cart
Šlifavimo ir poliravimo rinkinys 125 mm
Slīpēšanas un pulēšanas komplekts 125 mm, 6 vnt (8592V)
Add to cart
RUBBER DISC FOR ANGLE GRINDER WITH VELCRO 150MM (08510)
DISC FOR AIR SANDER 150MM (81115)
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (08318)
Rotary Backing Plate Ø 25-50-75 mm | 3 pcs (RBP3)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]