Smilšpapīra paliktnis ar adapteri 125mm, M14 (ES203125-A)
View cart “Backing Pad W /Velcro and Shank 125mm, M14 (08316)” has been added to your cart.
Padas švitriniam popieriui su adapteriu 125mm
M14 (ES203125-A)
Palielināt attēlu
Smilšpapīra paliktnis ar adapteri 125mm, M14 (ES203125-A) - Slīpēšanas palikņi ar lipekli par labu cenu salidzini kurpirkt.
Preces kods: ZEM-ES203125-A Preces garantija: 24 mēneši Category: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Skatītākās preces kategorijā: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
ROTOFLEX PROFI 125MM  (08300)
ROTOFLEX PROFI 125MM (08300)
Add to cart
RUBBER DISC FOR ANGLE GRINDER WITH VELCRO 150MM (08510)
Add to cart
Ø 30 mm Velcro Pad for BGS 3291 (3291-30)
Rubber Backing Disc | Ø 125 mm (3074)
Velcro padding material 125mm (08521)
RUBBER DISC (SCREW) 125MM (08450)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]