Smilšpapīra paliktnis ar adapteri 125mm, M14 (ES203125-A)
View cart “Rubber Backing Disc | Ø 125 mm (3074)” has been added to your cart.
Padas švitriniam popieriui su adapteriu 125mm
M14 (ES203125-A)
Palielināt attēlu
Smilšpapīra paliktnis ar adapteri 125mm, M14 (ES203125-A) - Slīpēšanas palikņi ar lipekli par labu cenu salidzini kurpirkt.
Preces kods: ZEM-ES203125-A Preces garantija: 24 mēneši Category: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Skatītākās preces kategorijā: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Plastic Backing Pad W /Velcro and adaptor
Plastic Backing Pad W /Velcro and adaptor, 125mm, M14 (ES202125)
Add to cart
Hook and Loop Pad for BGS 3291 | Ø 50 mm (3291-50)
Add to cart
RUBBER DISC (SCREW) 125MM (08450)
Backing Pad W /Velcro 125mm
Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (08315)
Velcro padding material 125mm (08521)
Ø 50 mm Velcro Pad for BGS 3291 (3291-70)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]