Smilšpapīra paliktnis ar adapteri 125mm, M14 (ES203125-A)
View cart “Hook and Loop Pad for BGS 3290 / 8688 | Ø 150 mm (3290-1)” has been added to your cart.
Padas švitriniam popieriui su adapteriu 125mm
M14 (ES203125-A)
Palielināt attēlu
Smilšpapīra paliktnis ar adapteri 125mm, M14 (ES203125-A) - Slīpēšanas palikņi ar lipekli par labu cenu salidzini kurpirkt.
Preces kods: ZEM-ES203125-A Preces garantija: 24 mēneši Category: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Skatītākās preces kategorijā: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Velcro padding material 125mm (08521)
Add to cart
ROTOFLEX PROFI 125MM  (08300)
ROTOFLEX PROFI 125MM (08300)
Add to cart
Šlifavimo ir poliravimo rinkinys 125 mm
Slīpēšanas un pulēšanas komplekts 125 mm, 6 vnt (8592V)
DISC FOR AIR SANDER 150MM (81115)
RUBBER DISC FOR ANGLE GRINDER WITH VELCRO 150MM (08510)
Sanding Plate with Velcro 80 mm for BGS 9259 (9259-5)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]