Smilšpapīra paliktnis ar adapteri 125mm, M14 (ES203125-A)
View cart “Plastic Backing Pad W /Velcro and adaptor, 125mm, M14 (ES202125)” has been added to your cart.
Padas švitriniam popieriui su adapteriu 125mm
M14 (ES203125-A)
Palielināt attēlu
Smilšpapīra paliktnis ar adapteri 125mm, M14 (ES203125-A) - Slīpēšanas palikņi ar lipekli par labu cenu salidzini kurpirkt.
Preces kods: ZEM-ES203125-A Preces garantija: 24 mēneši Category: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Skatītākās preces kategorijā: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Backing Pad W /Velcro 125mm
Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (08315)
Add to cart
RUBBER DISC FOR ANGLE GRINDER WITH VELCRO 125MM (08500)
Add to cart
Šlifavimo ir poliravimo rinkinys 125 mm
Slīpēšanas un pulēšanas komplekts 125 mm, 6 vnt (8592V)
Padas velcro su šarnyriniu kampu 125mm "Profil" (08350)
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (08318)
Hook and Loop Pad for BGS 3290 / 8688 | Ø 150 mm (3290-1)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]