1″ Dr.Sliding T-Bar 550mm (SN2302-550)
View cart “Sliding Handle | External Square 6.3 mm (1/4″) (276)” has been added to your cart.
Palielināt attēlu
1″ Dr.Sliding T-Bar 550mm (SN2302-550) - Muciņatslēga ar pārvietojamu turētāju par labu cenu salidzini kurpirkt.
Skatītākās preces kategorijā: Muciņatslēga ar pārvietojamu turētāju
Sliding Adaptor for Extension Bars | external square 25 mm (1") (206)
Add to cart
Sliding Handle | external square 20 mm (3/4") (263)
Add to cart
Sliding T-Bar 3/8"x250mm (Н3717)
3/8" Dr.Sliding T-Bar 198 mm (YT-3840)
Sliding T-bar 3/4" 450MM (53710)
Sliding T-Bar CR-V
Sliding T-Bar CR-V, 1/4″, 152 mm (YT-1426)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]