1″ Dr.Sliding T-Bar 550mm (SN2302-550)
View cart “Sliding T-Bar 1/2″, 250 mm (53700)” has been added to your cart.
Palielināt attēlu
1″ Dr.Sliding T-Bar 550mm (SN2302-550) - Muciņatslēga ar pārvietojamu turētāju par labu cenu salidzini kurpirkt.
Skatītākās preces kategorijā: Muciņatslēga ar pārvietojamu turētāju
Sliding T-Bar CR-V
Sliding T-Bar CR-V, 1/4″, 152 mm (YT-1426)
Add to cart
3/8" Dr.Sliding T-Bar 198 mm (YT-3840)
Add to cart
Sliding T-Bar 3/8"x250mm (Н3717)
Sliding T-bar 3/4" 450MM (53710)
SLIDING T BAR 3/4"x500MM (YT-1350)
Sliding Handle | external square 25 mm (1") (375)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]