Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (ES203125)
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm
M14 (ES203125)
Palielināt attēlu
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (ES203125) - Slīpēšanas palikņi ar lipekli par labu cenu salidzini kurpirkt.
Preces kods: ZEM-ES203125 Preces garantija: 24 mēneši Category: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Skatītākās preces kategorijā: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Velcro padding material 125mm (08521)
Add to cart
Hook and Loop Pad for BGS 3291 | Ø 50 mm (3291-50)
Add to cart
Sanding Plate with Velcro 80 mm for BGS 9259 (9259-5)
RUBBER DISC FOR ANGLE GRINDER WITH VELCRO 150MM (08510)
DISC FOR AIR SANDER 150MM (81115)
Rotary Backing Plate Ø 25-50-75 mm | 3 pcs (RBP3)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]