Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (ES203125)
View cart “Velcro padding material 125mm (08521)” has been added to your cart.
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm
M14 (ES203125)
Palielināt attēlu
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (ES203125) - Slīpēšanas palikņi ar lipekli par labu cenu salidzini kurpirkt.
Preces kods: ZEM-ES203125 Preces garantija: 24 mēneši Category: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Skatītākās preces kategorijā: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
RUBBER DISC (SCREW) 125MM (08450)
Add to cart
Backing Pad W /Velcro 125mm
Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (08315)
Add to cart
Hook and Loop Pad for BGS 3290 / 8688 | Ø 150 mm (3290-1)
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (08318)
Backing Pad W /Velcro and Shank 125mm
Backing Pad W /Velcro and Shank 125mm, M14 (08316)
Velcro padding material 125mm (08521)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]