Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (ES203125)
View cart “Hook and Loop Pad for BGS 3290, 8688 | Ø 152 mm (8688-23)” has been added to your cart.
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm
M14 (ES203125)
Palielināt attēlu
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (ES203125) - Slīpēšanas palikņi ar lipekli par labu cenu salidzini kurpirkt.
Preces kods: ZEM-ES203125 Preces garantija: 24 mēneši Category: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Skatītākās preces kategorijā: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Backing Pad W /Velcro 125mm
Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (08315)
Add to cart
Sanding Plate with Hook and Loop | Ø 100 mm | for BGS 9259 (9259-3)
Add to cart
POLISHING FELT DISC 150MM (08520)
DISC FOR AIR SANDER 150MM (81115)
RUBBER DISC (SCREW) 125MM (08450)
ROTOFLEX PROFI 125MM  (08300)
ROTOFLEX PROFI 125MM (08300)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]