Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (ES203125)
View cart “Rotary Backing Plate Ø 25-50-75 mm | 3 pcs (RBP3)” has been added to your cart.
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm
M14 (ES203125)
Palielināt attēlu
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (ES203125) - Slīpēšanas palikņi ar lipekli par labu cenu salidzini kurpirkt.
Preces kods: ZEM-ES203125 Preces garantija: 24 mēneši Category: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Skatītākās preces kategorijā: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Hook and Loop Pad for BGS 3291 | Ø 50 mm (3291-50)
Add to cart
RUBBER DISC FOR ANGLE GRINDER WITH VELCRO 125MM (08511)
Add to cart
POLISHING FELT DISC 150MM (08520)
Ø 30 mm Velcro Pad for BGS 3291 (3291-30)
RUBBER DISC WITH VELCRO 150MM  (08410)
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (08318)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]