Smilšpapīra paliktnis ar adapteri 125mm, M14 (ES203125-A)
View cart “Velcro padding material 125mm (08521)” has been added to your cart.
Padas švitriniam popieriui su adapteriu 125mm
M14 (ES203125-A)
Palielināt attēlu
Smilšpapīra paliktnis ar adapteri 125mm, M14 (ES203125-A) - Slīpēšanas palikņi ar lipekli par labu cenu salidzini kurpirkt.
Preces kods: ZEM-ES203125-A Preces garantija: 24 mēneši Category: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Skatītākās preces kategorijā: Slīpēšanas palikņi ar lipekli
Padas velcro su šarnyriniu kampu 125mm "Profil" (08350)
Add to cart
Hook and Loop Pad for BGS 3291 | Ø 50 mm (3291-50)
Add to cart
Hook and Loop Pad for BGS 3290
Hook and Loop Pad for BGS 3290, 8688 | Ø 152 mm (8688-23)
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (08318)
Plastic Backing Pad W /Velcro 125mm, M14 (ES203125)
RUBBER DISC FOR ANGLE GRINDER WITH VELCRO 125MM (08511)
Rūpniecības iela 37A, Jelgava, LV-3008
[email protected]